משלוחים חינם לכל הארץ מעל 200₪

055-671-1585

אקאנה אוכל לכלבים וחתולים Acana

אקאנה Acana נותנת עדיפות למרכיבים באיכות גבוהה, כולל רכיבים טריים או גולמיים של בעלי חיים ופירות וירקות בריאים, כדי ליצור אפשרויות מזינות וטעימות עבור כלבים וחתולים בכל הגילאים ובכל הצרכים התזונתיים.

יצרן
בעל חיים
מותג
גודל הכלב
משקל השק
סוג הבשר
סוג מזון
שלב בחיים
תזונה מיוחדת
טווח מחירים
-
קטגוריות מוצרים
יצרן
בעל חיים
מותגים
גודל הכלב
משקל השק
סוג בשר
סוג מזון
שלב בחיים
תזונה מיוחדת
טווח מחירים
-

מציג 1–16 מתוך 35 תוצאות

מזון לכלבים אקאנה הוא מותג פרימיום הידוע במרכיביו האיכותיים ובמתכונים המאוזנים מבחינה תזונתית. הוא מציע מגוון רחב של אפשרויות המותאמות לצרכים תזונתיים והעדפות שונות של כלבים.
Acana Pacifica הוא מתכון ספציפי בקו המזון של אקאנה לכלבים. הוא כולל מגוון של דגים כמקור החלבון העיקרי, כולל סלמון, הרינג ופלנדר שנתפסו בטבע, המשקפים את המגוון הימי העשיר של האוקיינוס השקט.
כן, אקאנה מספקת אפשרות לשקית של 17 ק”ג שנוסחה במיוחד עבור כלבים מגזעים גדולים. שקיות בגודל גדול יותר אלו מבטיחות שיש לך אספקה מספקת של מזון מזין כדי לענות על הצרכים של בן לוויה הכלב הגדול יותר.
מזון לחתולים אקאנה הוא מותג מזון פרימיום לחיות מחמד הידוע במחויבותו לשימוש במרכיבים איכותיים ומתאימים מבחינה ביולוגית. הוא מציע מגוון מתכונים המותאמים לצרכים התזונתיים ולהעדפותיהם של חתולים, ומקדמים בריאות כללית ורווחה.

אקאנה אוכל לכלבים

לכלבים עם רגישויות או דרישות תזונתיות ספציפיות, דיאטת רכיבים מוגבלים ליחידים של ACANA מספקת פתרון. מתכונים אלה כוללים מקור חלבון מן החי ומרכיבים מוגבלים, מה שהופך אותם למתאימים לכלבים עם אלרגיות או רגישויות למזון.

2. אדום קלאסי
המתכון האדום הקלאסי של ACANA הוא מועדף נצחי. הוא משלב מגוון של בשרים אדומים כמו בקר, כבש וחזיר עם פירות וירקות טריים כדי ליצור ארוחה מעוגלת וטעימה לחבר הפרוותי שלך.

3. אקאנה עוף
עבור כלבים שמעדיפים עופות, מתכון עופות הערבה הוא בחירה מענגת. פורמולה זו כוללת עוף והודו לריצה חופשית יחד עם ביצים שלמות ומבחר ירקות, המספקים ארוחה עשירה בחלבון ומאוזנת.

4. אקאנה ווילד קוסט
אם לכלב שלכם יש טעם לים, המתכון של Wild Coast הוא אופציה מצוינת. הוא משלב תערובת של דגים שנתפסו בטבע, כולל הרינג, פלנדר והאייק כסף, המציע מקור לחלבונים חיוניים ושומנים בריאים.

5. אקאנה grassland
מתכון אדמות העשב של ACANA מושלם לכלבים שנהנים מתערובת של בשרים כמו כבש, ברווז ודגי מים מתוקים. שילוב זה מספק מגוון של טעמים וחומרי תזונה חיוניים.

6. אקאנה הרטיג
המתכון של Heritage Meats מיועד לכלבים שמתענגים על טעמם של מגוון בשרים כמו בשר אנגוס, חזיר יורקשייר וכבש סאפולק. זוהי בחירה עשירה בחלבון המשקפת את תזונת אבות הכלב שלך.

7. דגנים בריאים
עבור כלבים המשגשגים על דגנים, אקאנה מציעה מתכונים של דגנים בריאים. אפשרויות אלה כוללות דגנים כמו שיבולת שועל מלאה, סורגום ודוחן, הוספת מקור טבעי של סיבים ותזונה לתזונה שלהם.

8. Light & Fit
לאקאנה יש אפילו אפשרות Light & Fit עבור כלבים הדורשים ניהול משקל. מתכון זה נוצר מתוך מחשבה כדי לעזור לכלבים לשמור על משקל בריא מבלי להתפשר על טעם או תזונה.

עם מגוון רחב זה של אפשרויות, ACANA מבטיחה שכל כלב, ללא קשר לצרכיו או העדפותיו התזונתיים, יוכל ליהנות מארוחה טעימה ומאוזנת מבחינה תזונתית. בין אם לכלב שלך יש רגישויות ספציפיות או פשוט נהנה ממגוון טעמים, לאקאנה יש מתכון שיענה על הצרכים שלהם.

מרכיבים איכותיים באקאנה לכלבים

בשר מגידול חוות: בשר בקר, ביזון וטלה שמקורם בבעלי חיים מטופלים היטב בחוות, המספקים חלבון גבוה וחומרי תזונה חיוניים.

חזיר יורקשייר: גדל ברפתות עם טיפול נאות, ומציע בשר חזיר באיכות מעולה לתוספת חלבון.

תרנגולות והודו חופשיים: גדלו ללא כלובים, מבטיחים חופש תנועה וגישה למים נקיים ומזון, תורם לחלבון עשיר מהחי.

דגים שנתפסו בטבע או גדלו בחווה באחריות: מקורם בדיגים מכובד ברחבי העולם, הוספת חלבונים חיוניים ושומנים בריאים.

ביצים: מתרנגולות שגדלו ברפתות, מספקות חלבון איכותי עם חומצות אמינו חיוניות.

פירות וירקות שלמים: מקורם בשותפים אמינים, הוספת סיבים טבעיים וחומרים מזינים.

צמחים: נבחר בקפידה לבריאות חיית המחמד שלך, תוך הבטחת האיכות הגבוהה ביותר.

דגנים בריאים : גדלו על ידי חקלאים מסורים, כולל שיבולת שועל מלאה, סורגום ודוחן, לתוספת תזונה וסיבים.

 

אקאנה כבש

מתכוני דיאטת אקאנה כבש סינגלס עשירים בחלבון ממקור בעל חיים יחיד, מה שהופך אותם למושלמים עבור כלבים בררנים.

מתכון אקאנה כבש ותפוח עשוי עם 65% מרכיבים מן החי מבשר כבש עשיר בחלבון כולל כבד טלה נא וכבד טלה כדי לספק את התשוקה של הכלב שלך, והוא אינו מכיל מרכיבי דגנים.

זה גם מאוזן עם ירקות ופירות מזינים, עשירים בסיבים, כולל תפוחים שלמים כדי לעזור לתמוך בבריאות העיכול של הכלב שלך. הראה לכלב שלך שדיאטה מוגבלת של מרכיבים לא אומרת פחות בשר על ידי האכלה של ACANA יחידות דיאטת מרכיבים מוגבלים במתכון כבש ותפוח!

אקאנה גורים

חלבון באיכות גבוהה
גורים זקוקים לכמות משמעותית של חלבון להתפתחות תקינה של שרירים ורקמות. פורמולות הגורים של אקאנה עשירות בחלבוני פרימיום מהחי כמו עוף, הודו ודגים, מה שמבטיח שהגור הצעיר שלך יקבל את החלבון שהוא צריך כדי לשגשג.

2. רכיבי תזונה חיוניים
אקאנה לגורים מועשר בויטמינים ומינרלים חיוניים, מקדמים צמיחת עצם בריאה, מערכת חיסונית חזקה ורווחה כללית במהלך שלב חיוני זה של החיים.

3. מרכיבים מאוזנים
ACANA משלבת חלבון עם מגוון פירות, ירקות וצמחים כדי לספק תזונה מאוזנת לגור שלך. גישה הוליסטית זו תומכת בבריאותם הכללית ומבטיחה שהם מקבלים מגוון רחב של חומרים מזינים.

4. עדין על קיבה רגישה
לחלק מהגורים יש בטן רגישה, ואקאנה לוקחת זאת בחשבון. מתכוני הגורים שלהם קלים למערכת העיכול, מה שהופך אותם למתאימים לגורים עם רגישות למזון.

אקאנה אוכל לחתולים

נוסחאות עשירות בחלבון
חתולים הם טורפים מחייבים, ומתכוני המזון לחתולים של ACANA משקפים זאת על ידי מתן עדיפות למקורות חלבון מן החי. עם אפשרויות כמו “חוף פראי” הכוללות מגוון דגים, החתול שלך יכול להתפנק עם ארוחות עשירות בחלבון המחקות את התזונה הטבעית שלו.

2. עור ופרווה בריאים
המרכיבים האיכותיים במזון אקאנה לחתולים, לרבות חומצות שומן מדגים, תורמים לפרווה יוקרתית ובריאה, תוך תמיכה בבריאות עור החתול.

3. בריאות מערכת העיכול
מזון ACANA לחתולים משלב מרכיבים טבעיים כמו פרוביוטיקה ופרה-ביוטיקה, מקדם עיכול בריא ובריאות מעיים אופטימלית עבור חברך החתולי.

אקאנה דגים

חומצות שומן אומגה 3
דגים עשירים באופן טבעי בחומצות שומן אומגה 3, המועילות לבריאות הלב, העור והפרווה. מתכונים מבוססי דגים אקאנה הם מקור מצוין לחומרי הזנה החיוניים הללו.

חלבון רזה
דגים מספקים חלבון רזה, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור חיות מחמד הזקוקות למקור חלבון קל למערכת העיכול.

מגוון אפשרויות
אקאנה דגים מציעה מגוון מתכונים המבוססים על דגים, המבטיחים שתוכלו לבחור את המתכונים המתאים ביותר לטעם ולדרישות התזונתיות של חיית המחמד שלכם.

השם אקאנה שואב השראה ממקום מוצאו, האדמות החקלאיות הפוריות של אלברטה, קנדה. למותג זה יש היסטוריה עשירה המושרשת באיכות בלתי מעורערת ובמסורות עתיקות יומין. במשך דורות, אקאנה צברה מוניטין נרדף לאספקת תזונה לחיות מחמד ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקמת רף סטנדרט שאליו המתחרים שואפים להגיע.

 

כיום, Acana גאה עצומה בייצור מזון לחיות מחמד שלה במטבחים ברמה עולמית הממוקמים באדמונטון, אלברטה ואובורן, קנטקי. מתקנים חדישים אלה משמשים כמוקד המחויבות של אקאנה לספק מזון לחיות מחמד באיכות הגבוהה ביותר כדי לספק את בני המשפחה הפרוותיים שלך.

 

מה מייחד את אקאנה

ב-אקאנה, האמונה פשוטה – לחיות המחמד שלך לא מגיע כלום מלבד הטוב ביותר. אמונה זו מתורגמת לכל מתכון של אקאנה, שתוכנן בקפידה להציע תזונה וטעם יוצאי דופן. הבה נעמיק במה שבולטת את אקאנה:

 

  1. מרכיבים בעלי חיים פרימיום

בכל מתכון של אקאנה, תמצאו מינימום מרשים של 50% מרכיבי פרימיום מהחי. מרכיבים אלה מקורם אך ורק מספקים מהימנים, מה שמבטיח איכות וערך תזונתי ברמה הגבוהה ביותר עבור חיות המחמד שלך. אקאנה עושה מעל ומעבר כדי לספק לחיות המחמד שלך את המרכיבים הטובים ביותר שיש.

 

  1. יצירת איזון

מתכוני אקאנה אינם מוגבלים לבשר בלבד. הם מייצרים איזון הרמוני בין מרכיבי בעלי חיים מובחרים לבין תערובת שנבחרה בקפידה של ירקות, פירות, צמחים בוטניים וחומרי הזנה חיוניים. גישה הוליסטית זו מבטיחה שחיות המחמד שלך יקבלו דיאטה מקיפה, שתקדם את הבריאות והרווחה הכללית שלהן.

 

  1. יכולת תזונתית

אקאנה לוקחת את התזונה לשלב הבא על ידי העשרת המתכונים שלה בתוספת ויטמינים ומינרלים. חומרים מזינים חיוניים אלה ממלאים תפקיד מרכזי בבריאות חיית המחמד שלך, מחזקים את המערכת החיסונית שלהם, משפרים את העור והפרווה שלהם ותורמים לחיוניות הכללית שלהם.

 

  1. שימור טבעי ופרוביוטיקה

הפילוסופיה ב-אקאנה סובבת סביב שמירה על דברים טבעיים. חומרים משמרים טבעיים משמשים אך ורק כדי לשמור על טריות המתכונים שלהם. בנוסף, אקאנה כוללת פרוביוטיקה בפורמולות שלה, התומכת בעיכול בריא ובריאות מעיים מיטבית עבור חיות המחמד שלך.

קבלו את כל ההנחות והקופונים

5% הנחה למצטרפים חדשים על כל האתר!

*בעת ההרשמה את/ה מאשר/ת קבלת מבצעים ותכנים שיווקים

×
דילוג לתוכן