משלוחים חינם לכל הארץ מעל 200₪

055-671-1585

פרוסירייס - ProSeries

פרוסייריס ביקורת

בשוק מוצף באפשרויות מזון לחיות מחמד, פרוסירייס בולטת כמגדלור של איכות ואמינות. המשימה שלהם פשוטה: לספק לחיות המחמד שלך את התזונה שמגיעה לה.

יצרן
בעל חיים
מותג
גודל הכלב
משקל השק
סוג הבשר
סוג מזון
שלב בחיים
תזונה מיוחדת
טווח מחירים
-
קטגוריות מוצרים
יצרן
בעל חיים
מותגים
גודל הכלב
משקל השק
סוג בשר
סוג מזון
שלב בחיים
תזונה מיוחדת
טווח מחירים
-

מרכיבים ממקור מקומי

פרוסירייס שמה דגש חזק על תמיכה בקהילות מקומיות והשגת המרכיבים שלה ממקורות קרובים במידת האפשר. התחייבות זו מבטיחה שהמרכיבים בכל מאכל פרוסירייס יהיו טריים ואיכותיים ביותר.

 

תזונה מבוססת מדע

אחד מסימני ההיכר של פרוסירייס הוא מסירותה לתזונה המבוססת על עקרונות מדעיים. המותג משתף פעולה עם מומחים בתחום כדי לגבש את המתכונים שלו, ומבטיח שחיות המחמד שלכם יקבלו תערובת מאוזנת היטב של רכיבי תזונה המותאמת לצרכי הבריאות שלהם.

 

בדיקת מרכיבים קפדנית

פרוסירייס לא משאירה מקום לפשרות בכל הנוגע לבריאות חיית המחמד שלך. כל מרכיב המשמש במזון לחיות מחמד פרוסירייס עובר בדיקות קפדניות כדי לעמוד בתקני איכות מחמירים. לחיות המחמד שלך מגיע לא פחות מהטוב ביותר, וזה בדיוק מה ש-פרוסירייס מספקת.

 

מתוצרת קנדית בגאווה

פרוסירייס מגיעה בגאווה מקנדה, מדינה הידועה באמצעי בקרת האיכות הקפדניים שלה. זה אומר שאתה יכול לסמוך על כך שכל פת של מאכלי פרוסירייס הוא לא רק טעים אלא גם בטוח ומזין עבור חבריך הפרוותיים.

 

חוויית פרוסירייס

תזונה מותאמת

מתוך הכרה בכך שכל חיית מחמד היא ייחודית, פרוסירייס מציעה מגוון של פורמולות המיועדות לתת מענה לשלבי חיים שונים ולהעדפות תזונתיות. בין אם יש לך גור תוסס או חתול בוגר, ל-פרוסירייס יש את הנוסחה המושלמת כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלהם.

 

שקיפות ואמון

פרוסירייס מאמינה בשקיפות לגבי מה שנכנס למזון לחיות מחמד שלה. המותג מספק מידע מקיף על המרכיבים שלו ונהלי המקור שלו, ומעצים אותך לבצע בחירה מושכלת עבור התזונה של חיית המחמד שלך.

קבלו את כל ההנחות והקופונים

5% הנחה למצטרפים חדשים על כל האתר!

*בעת ההרשמה את/ה מאשר/ת קבלת מבצעים ותכנים שיווקים

×
דילוג לתוכן